Author: h***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy bonitas volveré a comprar, en materiales para uñas aquí encuentras de todo y a buen precio
顏色: 彩色
Price: NT$34
Original Price: NT$36
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260411185258177980888 |
Author: h***h
Date:
Review: Muy bonitas volveré a comprar, en materiales para uñas aquí encuentras de todo y a buen precio
顏色: 彩色
Author: A***P
Date:
Review: No se ve con tanta rewolucion la imagen pero son lindos solo viene una hoja y son mate
顏色: 彩色
Author: k***5
Date:
Review: טוב
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.